Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından size teslim edilecektir.

Kesinleşen siparişler yurtiçinde Sürat Kargo  ve PTT Kargo tarafından teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup cebinize gelecek mesajda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir. (ortalama 3 iş günü)

(Herhangi bir sebepten dolayı Alıcı farklı bif kargo firması tercih ederse; Satıcı bu tercihten dolayı kargo ücretinde bir fiyat farkı oluşuyorsa, bu farkı Alıcı’dan talep edebilir.)

Plastik rahle ve hasır gibi boyutu büyük ürünlerin gönderimi Ambarla yapılmaktadır. Ambar illere çok uzak ilçelere gitmeyebilir ya da haftanın belli günleri gidiyor olabilir, bu yüzden bu tür ürünlerde teslimat günleri ile ilgili telefonla bilgi alabilirsiniz.

Ambarla gönderimlerde teslimat ortalama 7 iş günüdür.
Ambarla gönderilen ürünleri Alıcı daha hızlı olsun diye Kargo firması ile isterse ekstra bir ücret ödemek zorunda kalabilir.
Ürün detayında farklı bir açıklama yoksa Resmi tatile ve haftasonu tatiline denk gelen günlerde ürün tatil ertesi ilk gün kargoya verilir.
Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.
Yurtdışı gönderileri PTT kargo ile yapılmakta olup, kargo ücreti olarak PTT Kargo Sayfasındaki fiyatlandırma esas alınacaktır.

Ücretsiz Kargo Yurtdışı için geçerli değildir.