• Gizlilik ve Güvenlik Hakkında Bilgileri Görüntülemek İçin Tıklayın !
  • Ürün Kargolama ve Teslimat Hakkında Bilgileri Görüntülemek İçin Tıklayın !
  • Güvenli Alışveriş Hakkında Bilgileri Görüntülemek İçin Tıklayın !
  • Ürün Garanti ve İadeler Hakkında Bilgileri Görüntülemek İçin Tıklayın !

 

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik Bilgileri

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır.  Web sayfamız diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda istenilen iletişim bilgileri, (isim, adres, telefon, email vb.) hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Olağanüstü bir durumda Savcılığın isteyebileceği için IP adresleri kayıt altına alınmaktadır.
Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü
Üye, bu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Osmanlı Cami Aksesuarları’ na ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

– Sitemiz SSL sertifikası ile güvence altındadır.

– Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.

– Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak tutulmaktadır..

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

– Sitemizde ödeme sistemi olarak “Paypal Güvenli Ödeme ve Kapıda Güvenli Ödeme Sistemi” kullanılmaktadır.

– Uluslararası güvenlik standartlarına (PCI DSS ve SSL setifikası) ve filtrelerini sahiptir.

Kargo ve Teslimat

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından size teslim edilecektir.

Kesinleşen siparişler yurtiçinde Sürat Kargo  ve PTT Kargo tarafından teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup cebinize gelecek mesajda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir. (ortalama 3 iş günü)

(Herhangi bir sebepten dolayı Alıcı farklı bif kargo firması tercih ederse; Satıcı bu tercihten dolayı kargo ücretinde bir fiyat farkı oluşuyorsa, bu farkı Alıcı’dan talep edebilir.)

Plastik rahle ve hasır gibi boyutu büyük ürünlerin gönderimi Ambarla yapılmaktadır. Ambar illere çok uzak ilçelere gitmeyebilir ya da haftanın belli günleri gidiyor olabilir, bu yüzden bu tür ürünlerde teslimat günleri ile ilgili telefonla bilgi alabilirsiniz.

Ambarla gönderimlerde teslimat ortalama 7 iş günüdür.
Ambarla gönderilen ürünleri Alıcı daha hızlı olsun diye Kargo firması ile isterse ekstra bir ücret ödemek zorunda kalabilir.
Ürün detayında farklı bir açıklama yoksa Resmi tatile ve haftasonu tatiline denk gelen günlerde ürün tatil ertesi ilk gün kargoya verilir.
Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.
Yurtdışı gönderileri PTT kargo ile yapılmakta olup, kargo ücreti olarak PTT Kargo Sayfasındaki fiyatlandırma esas alınacaktır.

Ücretsiz Kargo Yurtdışı için geçerli değildir.

Güvenli Alışveriş

Güvenli alışveriş burada!
İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli.Rapid SSL Güvenlik Sertifikası, sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
Kredi Kartı Güvenliği
Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.
Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin Online Destek bölümünden ilgili departmandan yardım alabilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.
Kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.
Rapid SSL Güvenlik Sertifikası
SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan Rapid SSL (Green Bar: Yeşil Adres Çubuğu) sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi.
Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmiştir
Güvenliğinizi test edin! Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız, adres çubuğunuz firma bilgisiyle birlikte aşağıdaki yeşil renkte görünür. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun görünümü farklıdır.

Web Pos Nedir ?

Sanal POS, İnternet’te alışveriş yaptıran işyerlerinin kredi kartından tahsilat yapabilmelerini sağlayan bir POS yazılımıdır Bir siteden alışveriş yapan müşteri, kredi kartı bilgisini sitenin formuna girdikten sonra, bu bilgiler İnternet üzerinden güvenli bir şekilde bankaya ulaşır ve provizyon alınır. Bu yazılım provizyonun güvenli bir şekilde alınmasını sağlar, yani internet üzerinden transfer edilen bilgilerin 3. şahısların ellerine geçmesini önlemek için kullanılan SSL şifreleme tekniğine uyumlu çalışmaktadır. Banka siteden alışveriş yapan kişilerin yaptığı, daha önce provizyonu alınmış işlemlerin alışveriş tutarlarını kredi kartı limitlerinden düşerek üye işyerinin banka hesabına geçirilmesini sağlar.

Garanti ve İade
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.